Úvod Poradna Dotazy ke crossovým trenažerům (eliptical)

Dotazy ke crossovým trenažerům (eliptical)

 • 07.02.2015

  srovnání

  Dobrý den, prosím o informaci v čem se liší Kettler Skylon 5 a Skylon S. Nenašla jsem, v čem je model Skylon S lepší.
  Děkuji, B.

  Dobrý den,

  po technické stránce (délka kroku, zatížení atd.) jsou trenažery stejné.

  Rozdíl je v ovládání, kdy Skylon S nabízí možnost připojení telefonu nebo tabletu a využití tréninkové a zábavné aplikace Kettler S-Fit. Díky této aplikace můžete využívat mnoho dalších funkcí a tréninkových programů.

  Oba modely shodně patří mezi absolutní špičku v crossových trenažerech.

  Aleš Rohlík

  Kettler-online.cz

 • 27.08.2014

  vhodný eliptical

  Dobrý den, měřím 164 cm/58kg. Potřebovala bych poradit, jaký tip elipticalu by se pro mne hodil, aby měl vyhovující délku kroku a vhodné rozpětí nášlapů. Zajímalo by mne též, zda by potom vyhovoval jen mým parametrům nebo zda by ho mohli využívat i ostatní mužští šlenové rodiny( vyšší a těžží). Je nutné(jak jsem se dočetla), že délka kroku by měla být nejméně 38 cm, lepší více?lZ vaší nabídky mne zaujal KETTLER Rivo M, prosím o vaše posouzení či jiné doporučení.Děkuji.

  Dobrý den,

  model Rivo M má délku kroku 30 cm a je určen pro osoby s výškou do 175 cm. Nabízí menší rozteč nášlapů proti levnějšímu modelu Cross M. Pro Vaši postavu je tento model vhodný a velmi pohodlně si na něm zacvičíte.

  Z hlediska univerzánosti pro celou rodinu by byl vhodnější model Rivo P, který je vhodný i pro vyšší postavy, délku kroku má 38 cm a navíc nabízí velmi komfortní elektronické ovládání. Snese i výrazně vyšší zatížení.

  Kettller-online.cz

 • 05.06.2014

  Cross Kettler Rivo P New

  Dobrý den, chci se zeptat, zda by byl pro mě vhodný crossový trenažér Cross Kettler Rivo P New. Měřím asi 166 cm.

  Děkuji.

  Dobrý den,

  díky menšímu rozestupu pedálů v aktuální generaci modelu Rivo P je tento trenažer vhodný i při Vaši výšce.

  Jedná se o velmi oblíbený model, který kombinuje příjemný profil kroku, menší rozteč pedálů a skvělou elektronickou výbavu.

  Je vhodný i pro vyšší postavy.

  Alternativou v podobné cenové kategorii, která nabízí ještě o něco více komfortu při pohybu je model Vito M. Tento model není ale vhodný zároveň pro vysoké postavy nad 175 cm. Rovněž má pouze mechanické ovládání zázěže. Není u něho možné využívat zátěžové programy a programy řízené tepovou frekvencí.

  Aleš Rohlík

  Kettler-Online.cz

 • 15.01.2014

  Programové vybavení, vhodnost stroje, dodání v odpoledních hodinách

  Dobrý den,

  ve výbavě je uvedeno "Programové vybavení. Celkem 8 programů, z toho 6 programů se zátěžovým profilem", Je tím prosím myšlena sestava - rovinka, stoupání, klesání na určité zátěži například zátěž 2, 4, 6, 8 ... 6, 4, 2 ... 4, 6, 8 ... ( jen příklad ).
  Je prosím tento stroj vhodný pro každodenní hodinové cvičení ?
  Pokud bych se rozhodla tento stroj objednat, lze prosím předem domluvit den a hodinu dodání ( jednalo by se o odpolední čas, 16 hodina ) ?

  Předem děkuji za Váš čas a odpovědi. S pozdravem Blanka Tošovská

  Dobrý den,

  zátěžový program funguje přesně tak jak jste popsala. U každého programu si můžete upravit jeho délku a úroveň zátěže. K dispozici je i program řízený tepovou frekvencí. K tomu je ideální použít hrudní pás pro měření tepové frekvence. Nabízíme jej jako dárek.

  Po objednání zboží zákazníky vždy kontaktujeme a domlouváme termín dodání a odborné montáže. Montáž v odpoledních hodinách je samozřejmě možná.

  Kettler-online.cz

 • 13.01.2014

  Kettler rivo p (rok 2009)

  Dobrý den,prosím vás jaká je světlost mezi nášlapy ,délka kroku a výška u staršího výrobku Kettler Rivo P ? Mám možnost koupě použitého výrobku.Děkuji.

  Dobrý den,

  rozdíl v rozteči nášlapů je přibližne 4,5 cm, délka kroku je stejná. Nový model je výrazně vylepšen a nelze s původním modelem zcela srovnávat.

  Koupi použitého trenažeru je třeba vždy důkladně zvážit. Cena použitého trenažeru by měla být velmi nízká, jinak se může stát, že náklady na přepravu a případný nutný servis takový nákup znevýhodní a je lepší volit nový modernější trenažer s plnou zárukou, servisem atd. 

  Kettler-Online.cz

   

 • 01.12.2013

  Kettler cross M

  Dotaz na produkt Crossový trenažér Kettler Cross M + Dárek dle výběru z kategorie Crossové trenažery

  na vašich www stránkách uvádíte montáž zařízení zdarma ,platí t i při dodání stroje do Brna ?

  Dobrý den,

  montáž zdarma nabízíme po celé ČR.

  Kettler-Online.cz

 • 20.11.2013

  Ovládání

  Dotaz na produkt Crossový trenažér Kettler Cross P + Dárek dle výběru z kategorie Crossové trenažery

  Uvažuji o koupi tohoto trenažeru jako dárek pro starší osobu, jen mám obavu zda se vyzná v ovládání, je obsluha trenažéru snadná nebo by jste raději doporučili model s mechanickým ovládáním zátěže?

  Dobrý den,

  pokud budeme řešit čistě ovládání zátěže, může se na první pohled zdát, že mechanické ovládání je jednodušší, nicméně i elektronické ovládání pokud nepoužiji nějaký program je pouze o stisku tlačítka plus nebo mínus. Z hlediska komfortu je elektronika dle našeho názoru příjemnější a nabízí také nabízí jemnější odstupňování zátěže než mechanický volič.

  Proti modelu s mechanickým voličem zátěže nabízí Cross P, ale i jiné modely s elektronickým ovládáním výhodu zátěžových programů a programu řízeného tepovou frekvencí. 

  Celkově je ovládání trenažeru Kettler Cross P velmi logické a přehledné a nemají s ním potíže ani uživatelé méně technicky zdatní. Proti minulé generaci došlo k výraznému vylepšení. I když uživatel nevyužije všechny funkce, bude těžit z výhod uvedených výše.

  Z hlediska komfortu je na tom ještě trochu lépe model Kettler Rivo P, který nabízí podsvětlený displej, logika ovládání je ale podobná.

  Kettler-online.cz

 • 17.11.2013

  Je nutná podložka ?

  Dotaz na produkt Crossový trenažér Kettler Cross P + Dárek dle výběru z kategorie Crossové trenažery

  Dobrý den, chci si objednat tento trenažer, jen nevím, jestli je nutné pod něj dávat podložku. Máme doma plovoucí podlahu.

  Děkuji za případnou radu

  G.V.

  Dobrý den,

  v případě crossových trenažerů není podložka nutností. Kolečka i místa, kde se trenažer dotýká podlahy jsou z měkčeného materiálu a podlahu nepoškodí. Umístěním trenažeru na podložku docílíte jeho ještě lepší stability, zhoršíte ale manipulaci s ním, v případě že jej často převážíte na jiné místo v místnosti. Podložku doporučujeme používat z hlediska ochrany podlahy v případech, kdy je trenažer umístěn na moderní měkčená lina, kde by po delší době mohlo dojít k vytlačení v místech kontaktu.

  Kettler-online.cz 

 • 16.11.2013

  Rozdíl Rivo P a Cross P

  Dobrý den,

  jaký je zásadní rozdíl mezi modelem Rivo P a cross P ?

  Děkuji

  Dobrý den,

  z uživatelského hlediska nejvíce oceníte užší rám a tím i menší rozestup pedálů u modelu Rivo P. Postoj a pohyb na tomto trenažeru je díky tomu přirozenější a pohodlnější, což ocení zejména menší postavy. Dalším rozdílem je u Riva P podsvětlený displej.

  Kettler-Online.cz


  | 1 | 2 |


Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

NEOfit.cz
přízemí OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Bezplatná linka:
800 130 230
Tel.: +420 777 415 436
E-mail: info@neofit.cz


Nakupujte výhodně s Cofidisem

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2018, NEOfit.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt

Kamenná pobočka Pardubice
NEOfit.cz
OC Grand
Nám. Republiky 1400
530 02 Pardubice

Otevírací doba: Po - So 09 - 19 hodin

Kontakty
Tel: + 420 777 415 436

mail : info@neofit.cz
FB - kettler-online