Úvod Zajímá vás Jak probíhá montáž pingpongového stolu Kettler

Montáž pingpongového stolu - na vlastní pěst, nebo s odbornou montáží?

Pokud koupi stolu zvažujete, je pro Vás prioritní rozhodnutí mezi vnitřním a venkovním stolem. Vzhledem k tomu, že stoly, určené pro vnitřní použití nedokážou odolat povětrnostním podmínkám, mnohem širší možnosti využití nabízejí stoly venkovní. Rozdíl je v použitých materiálech.

Venkovní stoly používají hliníkovou desku, která je odolná proti výkyvům teplot ve velkém rozsahu. Rovněž povrchová úprava hrací desky je odolná vůči těmto vlivům a slunečnímu záření, konstrukci stolu nevadí vlhkost. Díky použitým technologiím si stoly po dlouhou dobu zachovávají své vlastnosti a atraktivní design.

Vyšší modely nabízejí zesílenou boční lištu, vyrovnávání nerovností a větší, bržděná kolečka. Cenový rozdíl při podobné výbavě stolu je mezi vnitřní a venkovní variantou 30 - 50 % v neprospěch venkovního stolu. Za tento rozdíl dostanete veškeré výše zmíněné výhody zaručující celoroční použití. Díky nižší hmotnosti rovněž snazší manipulaci. Všechny stoly značky Kettler je možné snadno složit a pohodlně převážet z místa na místo.

U každého stolu je přibalený kompletní návod na montáž v českém jazyce. Venkovní stůl Sketch and Pong má speciální povrchovou úpravu, díky které je možné psát na desku stolu klasickými křídami - např. si můžete zaznamenávat průběh hry.

Ať už se ale rozhodnete pro kterýkoliv pingpongový stůl, jeho koupí nic nekončí. Naopak. Celý kolotoč se teprve rozjíždí, a podle toho, jakým způsobem do něj naskočíte, se shledáte buď s úspěchem, nebo, nedej bože, s fiaskem.

Pokud u nás zakoupíte pingpongový stůl, a to jakýkoliv z bohaté nabídky značky Kettler, na jehož sportovní vybavení se specializujeme a odebíráme jej zásadně od výhradního dovozce do ČR, je rozhodnutí na Vás.

Doprava a montáž pingpongového stolu je vždy zdarma a dodání, včetně montáže, bývá v rozmezí 1 - 4 dnů. Chceme, abyste si své zboží začali užívat co nejdříve, a to v nepoškozeném stavu, a právě proto dáváme přednost dodání naším osobním rozvozem.

Pro zvýšení Vašeho komfortu nabízíme možnost sestavení stolu v naši pobočce a Vám jej dodáme v přepravní poloze. Díky tomu ušetříte přibližně 2 hodiny času.

Pokud byste se přeci jen rozhodli pustit se do montáže na vlastní pěst, přinášíme Vám fotostory o průběhu montáže pingpongového stolu. Možná Vám právě názorná ukázka pomůže s rozhodnutím, zda se do věci pustit sami, nebo to nechat na našem specializovaném technikovi. Montáž stolu dle modelu zabere 120 – 150 minut. Zvládne ji průměrně zručný člověk a při sestavování stolu bude potřebovat asistenci druhé osoby.

Pojďme na to!

Stoly jsou balené v kartonu o rozměrech přibližně 165 x 145 x 15cm, hmotnost balení je dle typu stolu od 60 do 100 kg. Kvůli zvýšenému riziku poškození, vzhledem k vysoké hmotnosti a tvaru, upřednostňujeme rozvoz zásadně naší vlastní dopravou a nesvěřujeme ho přepravním službám. Rozměry zabaleného stolu jsou 165 x 145 x 15 cm.

-

Pohled do krabice po sejmutí obalu.

Po rozbalení najdete v kartonu dva hlavní díly desky, několik prvků konstrukce dle typu stolu, kolečka a spojovací materiál.

Kompletní obsah krabice.

Součástí je samozřejmě montážní návod. Vše je přehledně rozděleno a popsáno. Desky stolu jsou opatřeny ochrannou krycí fólii. Při jejich vybalování a manipulaci s nimi přesto dbejte zvýšené opratrnosti.

Při montáži doporučujeme postupovat dle návodu, a abyste se nemuseli případně vracet o nějaký ten krok zpět, nejdříve si návod přečtěte celý.

K montáži budete potřebovat klíč velikosti 8, 10 a 13, křížový a plochý šroubovák. Žádné speciální vybavení není tedy potřeba. Nářadí není součástí balení.

Mezi první úkony montáže patří složení základní nosné konstrukce a montáž koleček.

Sada koleček. Díly potřebné k sestavení základní konstrukce stolu. Náhled na sestavenou základní konstrukci stolu.
Dvě kolečka je nutné opatřit brzdičkou... ... a to diagonálně. Dvě kolečka tak zůstanou bez brzdy.

-

Díly potřebné k sestavení hrací desky. Detail na díly potřebné k sestavení hrací desky. Jedno křídlo hrací desky připravené k nasazení na nosnou konstrukci.
Úchyt , pomocí kterého je nasazena deska na základní konstrukci.

Do úchytů v nosné konstrukci je třeba vsadit díly hrací desky. Ujistěte se, že všechny prvky jsou dotaženy, požádejte kolegu o asistenci.

Desku je třeba nasazovat ve dvou, dbejte zvýšené opatrnosti při zasunování desky do úchytů a její aretaci.

-

Jedná se se o nejrizikovější část montáže, kdy by mohlo dojít k vizuálnímu poškození desky.

-

Hrací deska je nasazena, připevněna a to nejtěžší je za Vámi. Nyní Vás čeká namontování plastových krytů, případně držáku pálek a míčků.

-

Jdeme do finále … už jen snadná montáž síťky a můžete začít hrát!

Sklápění a a následná manipulace se stoly je velmi snadná. Přemísťování z místa na místo nebude žádný problém.

-

Pro zajištění delší životnosti doporučujeme používat originální plachtu, která stůl při skladování ve sklopené převozní poloze ještě více ochrání proti klimatickým podmínkám.

Přejeme příjemnou zábavu při hře!

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

NEOfit.cz
přízemí OC Grand
Náměstí Republiky 1400
Pardubice

Bezplatná linka:
800 130 230
Tel.: +420 777 415 436
E-mail: info@neofit.cz


Nakupujte výhodně s Cofidisem

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do
48 hodin.

© 2018, NEOfit.cz – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů (GDPR) | Výměna odkazů | Mapa stránek

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Přeskočit na začátek stránky

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt

Kamenná pobočka Pardubice
NEOfit.cz
OC Grand
Nám. Republiky 1400
530 02 Pardubice

Otevírací doba: Po - So 09 - 19 hodin

Kontakty
Tel: + 420 777 415 436

mail : info@neofit.cz
FB - kettler-online